Паломницькі подорожі 2016
Аватара пользователя
Свято Покровська парафія м. Боярка організовує паломницькі подорожі
Всі бажаючі мають змогу приєднатися до нас

За довідками звертатись до Свято-Покровської парафії
08154, Київська область, Києво-Святошинський район,
м. Боярка, вул. Білогородська, 11Б
Тел.: 0-(4598)-47-671, 0-(44)-406-35-90, 0-(98)-414-19-19
Е-maill: hram-pokrova@ukr.пеt
Сайт: http://www.hram-pokrova.kiev.ua
Последний раз редактировалось Священик Димитрий 29 дек 2015, 20:26, всего редактировалось 1 раз.
Настоятель Свято-Покровської парафії священик Димитрий
Паломницькі подорожі 2016
Аватара пользователя
Паломницька подорож до Албанії та Македонії

з 11 по 19 травня 2016 р. Б. з відпочинком на морі

за маршрутом: Львів – Мукачеве – Орадя – Бєлград – Скоп'є – Струга – Поградець – Ельбасан – Ляч – Дуррес – Тірана – Арденіца – Берат – Поградець – Охрид – Тімішоара – Берегове – Мукачеве –Львів

Перший день Львів – Мукачеве – Орадя
Збір групи о 7:00 біля автобусу на парковці поряд із Залізничним вокзалом м. Львова. Видача документів, посадка в автобус. 8:00 виїзд. Зупинка о 12:45 біля залізничного вокзалу м. Мукачеве. 13:00 виїзд на кордон. Проходження українсько-румунського кордону.
Переїзд у м. Орядя. Вечірня прогулянка історичною частиною міста. Свого часу воно було другим, після Буди, релігійним та культурним центром Угорщини. Огляд Орадської фортеці, Православного собору, Римо-католицького костелу і Палацу єпископа.
Переїзд у м. Белград.

Другий день Белград
Проходження румунсько-сербського кордону. Розміщення у будинку паломника. Ранковий туалет. Сніданок у будинку паломника. Молитва
Оглядова екскурсія м. Белград: Собор свят. Сави Сербського, Соборна церква св. Архангела Михаїла (у якій знаходяться мощі св. князя Стефана Штільяновича 1515 р., частинки мощів свят. Царя Уроша 1355-1371 рр. і св. князя Лазаря 1371-1389 рр.), Церква Різдва Богородиці і каплиця св. Параскеви. Джерело і частинка мощів преп. Параскеви (Петка Сербська).
Виїзд до Македонії. Проходження сербсько-македонського кордону. Переїзд до готелю. Поселення. Ночівля.

Третій день Скоп'є – Струга – Поградець
Сніданок у готелі. Виселення з готелю. Виїзд.
Відвідування музею Матері Терези у м. Скоп'є. Його місцерозташування вибране недаремно. Саме тут раніше знаходився католицький костел «Святішого Серца Ісуса», в якому охрестили Матір Терезу та де вона прийняла перше причастя. Наразі в цьому музеї зібрані її особисті речі, вервички, нагороди та рукописний молитовник. Щорічно музей приймає до десяти тисяч відвідувачів.
Огляд жіночого монастиря у м. Марков (10 км від Скоп'є). Комплекс монастиря складається з церкви св. Димитрія Солунського, трапезних та монаших келій. Церква св. Димитрія Солунського булла побудована у 1345 р. Пізніше її було реконструйовано королем Марко (на честь якого названий монастир). У 1376 р. церква була розписана фресками, які збереглися до сьогодні, як і оригінальний церковний іконостас.
Переїзд у м. Струга, яке є другим найбільшим містом на узбережжі Охридського озера. Відвідування церкви Пресвятої Богородиці у с. Калишта, в якій зберігається образ Богородиці, відомий як Чорна Богоматір. Ікона володіє цілющою силою. У дворі церкви знаходиться чудодійне джерело св. Петра і Павла. Огляд печерних церков св. Афанасія та св. Архангела Михаїла у с. Радожда.
Виїзд до Албанії. Проходження македонсько-албанського кордону. Переїзд в м. Поградець, яке розташоване на березі Охридського озера. Поселення у готель. Ночівля.

Четвертий день Ельбасан – Ляч – Дуррес
Сніданок у готелі. Виселення з готелю. Виїзд.
Переїзд у м. Ельбасан. Відвідування церкви Пресвятої Діви Марії. Особливо цікавим є її внутрішнє оздоблення: іконостас виготовлений місцевими майстрами різьби по дереву, а ікони – роботи Миколи Онуфрі.
Переїзд у м. Ляч. Огляд чудотворного місця в горах, яке відоме з IV ст. н. е. й пов’язане з іменами святих Василія та Антонія. Гора, де зараз розташований монастир св. Антонія є місцем паломництва як католиків, так і православних, а також,як не дивно, мусульман. Збереглася печера, в якій зупинявся для того, щоб помолитися св. Василій та де збереглися відбитки його голови та рук.
Переїзд у м. Дуррес, що на березі Адріантичного моря. Поселення у готель. Ночівля.

П’ятий день Дуррес – Тірана – Арденіца
Сніданок у готелі. Виїзд.
Переїзд до монастиря св. Власія (неподалік м. Дуррес). Ця давня святиня була зруйнована під час політичних подій у 1967 р, окрім того, в повній таємниці від місцевого населення, яке намагалося врятувати монастир. Але і після цієї події віряни продовжували відвідувати це місце, яке відоме безліччю чудес та зцілень. Можлива літургія.
Переїзд до м. Тірана – столиці Албанії. Відвідування Кафедрального собору Воскресіння Христового (відкритий 24 червня 2012 р.)
Екскурсія в монастир Арденіца. Він був збудований у 1281 р. за наказом Візантійського імператора Андріоніка ІІ Палеолога. Монастир знаний й тим, що у 1452 р. тут вінчався Скандерберг – національний герой Албанії.
Повернення у готель. Ночівля.

Шостий день Берат – Поградець
Сніданок у готелі. Виселення з готелю. Виїзд.
Переїзд в м. Берат. Оглядова екскурсія містом з відвідуванням фортеці та музею Онуфрі. Берат - «2400-літнє місто-музей». У фортеці міста можна побачити візантійські церкви з унікальними настінними розписами та цінними іконами. У соборі Діви Марії розташований Національний Іконографічний музей, в якому зібрана колекція робіт відомого іконописця Онуфрі. Підйом на гору, де розташована церква св. Михайла. Поруч з нею збереглася печера, в якій молилися перші християни у I-II ст. н. е.
Переїзд в м. Поградець Поселення у готель. Ночівля.

Сьомий день Охрид
Сніданок у готелі. Виселення з готелю. Виїзд.
Переїзд у Македонію. Проходження албансько-макдонського кордону. Відвідування монастиря св. Наума, що був заснований самим святим у IX ст. В церкві при монастирі знаходиться могила св. Наума.
Переїзд у м. Охрид, або, як його ще називають, «Балканський Єрусалим». Відвідування церкви св. Софії, де збереглися фрески 11 ст., храму св. Климента, церкви Богородиці Перівлептос та церкви св. Пантелеймона.
Переїзд до Румунії через територію Сербії. Проходження македонсько-сербського та сербсько-румунського кордонів.

Восьмий день Тімішоара
Приїзд у м. Тімішоара. Оглядова екскурсія: храм Трьох Святителів, в якому зберігаються мощі св. Йосипа; Іонівський жіночий монастир; православний Кафедральний собор; Римо-католицький Кафедральний собор; Оперна площа, Замок Хунадів; Старий Бастіон.
Виїзд до України. Проходження румунсько-українського кордону. Переїзд у м. Берегове. Поселення у готель. Ночівля.

Дев'ятий день Берегове – Мукачеве –Львів
Сніданок у готелі. Виселення з готелю. Виїзд.
Оглядова екскурсія термальними джерелами (за бажанням групи).
Переїзд до Львова з короткою зупинкою у м. Мукачеве
Орієнтовна вартість подорожі - 295 EU


У ЗАЗНАЧЕНУ ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ
• проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
• проживання в готелях 3*- 4* зі сніданками, а також сніданок у будинку паломника в Белграді;
• екскурсійне обслуговування згідно програми;
• медичне страхування (додатково 100 грн особам до 60 р);
• супровід керівника групи та священика.

ВАРТІСТЬ НЕ ВКЛЮЧАЄ
• платні входи, трансфер від м. Лач до монастиря
св. Антонія, чайові гідові – загалом 25 EU;
• відкриття Румунської візи, що не потребує доплат за послуги Візового центру чи надання біометричних даних (40 $);
• будь-які інші особисті витрати.

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
ДЛЯ ВІДКРИТТЯ РУМУНСЬКОЇ ВІЗИ

• оригінал закордонного паспорту, дійсний щонайменше 3 місяці після запланованої дати повернення;
• ксерокопія закордонного паспорту (1 сторінка та всі сторінки з відмітками)
• ксерокопія українського паспорту (1,2 та 11 сторінки);
• 2 фотокартки розміром 3,5 Х 4,5, зроблені нещодавно;
• довідка з місця роботи/навчання;
• довідка про доходи за останнє півріччя.


За довідками звертатись до Свято-Покровської парафії

08154, Київська область, Києво-Святошинський район,
м. Боярка, вул. Білогородська, 11Б

Тел.:
(045 98) 47 671
(044) 406 35 90
(098) 414 19 19

Е-maill: hram-pokrova@ukr.пеt
Сайт: http://www.hram-pokrova.kiev.ua
Паломницькі подорожі 2016
Аватара пользователя
Паломницький тур до країн Прибалтики

Литва, Латвія, Естонія + Фінляндія (факультативно)
з 5 по 11 березня 2016 р. Б.


Перший день Львів – Майданек – Люблін

Виїзд зі Львову о 8:00. Перетин українсько-польського кордону.

Переїзд до м. Майданек. Екскурсія містом. Панахида за померлих. Паломництво до блаженного свяченомученика Омеляна Ковча, молитва за його прославу біля пам'ятника боротьби і мучеництва, запалення свічок. Переїзд до м. Люблін. Огляд міста. Вільний час.

Збір групи. Переїзд до Литви.


Другий день Вільнюс

Приїзд до Вільнюса. Поселення в готель.

Оглядова екскурсія «Побачення з Вільнюсом!»: костел св. Анни, костел св. Петра і Павла - перлина бароко, Кафедральний собор - приклад класицизму, знаменита Гостра Брама, брама каплиці Аушрос Вартай (XVI століття), палаци Огінських і Радзивіллів, церква св. Миколая, Свято-Духів чоловічий монастир, де знаходяться мощі Віленських мучеників, церква Параскеви П’ятниці, Собор Пресвятої Богородиці.

Вільний час у місті. Повернення у готель. Ночівля.


Третій день Таллінн

Сніданок у готелі. Збір групи. Переїзд до Естонії.

Оглядова кскурсія містом Таллінн: башта Довгий Герман, споруда парламенту Естонії Рийгінконгу, Собор Алєксандра Невського, Домська церква; оглядова тераса з панорамою Нижнього міста. Прогулянка вздовж стіни замку, саду даньського короля і вулицею Коротка Нога. Огляд Нижнього міста – церква Нігулісте, Ратушна площа, Спасо-Преображенський Собор, де знаходяться мощі свящ. Платона, Свято-Миколаївський храм, де знаходяться мощі свящ. Арсенія Мацієвича.

Вільний час у місті. Збір групи. Поселення у готель. Ночівля.

Паломницькі подорожі 2016

Четвертий день Таллінн-Хельсініки

Сніданок у готелі. Вільний день у місті.

За бажанням відвідування столиці Фінляндії - Хельсінікі (вартість 35 EU). Відправлення парому в Хельсініки. Подорож займає 2, 5 години. Під час подорожі Ви зможете милуватися унікальною природою Скандинавії. Прибуття в Хельсініки о 10:30. 10:30 - 13:00 Пішохідна екскурсія по місту Хельсінкі: Сенатська площа. Дипломатичний квартал і історичний центр, Президентський Палац, Міська Ратуша, будівля Парламенту, Оперний театр, Палац Фінляндія, і абсолютно унікальний проект – церква в скелі. Вільний час. Повернення на паромі до Талліну.

Повернення у готель. Ночівля.


П'ятий день Рига

Сніданок у готелі. Переїзд до Латвії.

Оглядова екскурсія Ригою «Місто черепичних дахів»: Церква св. Петра і Домський Собор, велика і мала Гільдія, Дім Чорноголових, Шведські ворота, Спасо-Преображенська пустинь, Свято-Троїцький монастир, Собор Різдва Христового, де знаходяться мощі свящ. Іоанна Рижського.

Вільний час у місті. Збір групи. Переїзд до Польщі.

Паломницькі подорожі 2016

Шостий день Варшава-Краків

Прибуття до Варшави.

Оглядова екскурсія містом: кафедральний собор св. Яна, що є однієї із найстаріших архітектурних пам'яток міста; Королівський замок - символ польської держави.

Збір групи. Переїзд до Кракова.

Оглядова екскурсія містом: Єпископський палац з вікном Папи Римського; костел і монастир Францисканців. де зберігається одна з семи копій Туринської плащаниці; Маріацький костел - шедевр готичної культури; Ринкова площа; Королівська площа.

Вільний час у місті. Збір групи. Поселення у готель. Ночівля.

Сьомий день Лагевніки-Львів

Сніданок у готелі. Переїзд до Лагевніків.

Відвідування Санктуарію Божого Милосердя. Огляд монастиря Сестер Милосердя Божої Матері XIX ст, в каплиці якого знаходиться образ Божого Милосердя та мощі св. Фаустини Ковальської. Літургія в українській каплиці Всіх Святих українського народу. Вільний час.

Перетин польсько-українського кордону. Вечірній приїзд у Львів.

Орієнтовна вартість подорожі: 225 EU

ВКАЗАНА ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧАЄ

- проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;

- проживання в готелях 3*- 4* зі сніданками, а також 1 вечеря;

- екскурсійне обслуговування згідно програми (+25 EU);

- медичне страхування (додатково 100 грн особам до 60 р);

- супровід керівника групи та священика.

ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

- проїзд у міському транспорті;

- відкриття візи (35 EU) та оплата послуг Візового центру (20 EU);

- будь-які інші особисті витрати.

За довідками звертатись до Свято-Покровської парафії

08154, Київська область, Києво-Святошинський район,
м. Боярка, вул. Білогородська, 11Б


Тел.: (045 98) 47 671, (044) 406 35 90, (098) 414 19 19.

Е-maill: hram-pokrova@ukr.пеt Сайт: http://www.hram-pokrova.kiev.ua
image003.jpg
(264.35 КБ) Скачиваний: 0
image001.jpg
(143.25 КБ) Скачиваний: 0
Паломницькі подорожі 2016
Аватара пользователя
Запрошуємо на Святу Землю Ізраїля!

Відвідуємо усі головні євангельські місця:
Єрусалим, Віфлеєм, Кану Галилейську, Назарет, Галилейське озеро, гору Фавор, гору Блаженств, р. Йордан та ін.
15 - 22 лютого вартість 795 $*
23 - 29 березня вартість 750 $*
23 - 30 травня вартість 825 $*
Зголошуватися для резервації місць до о.Димитрія +380984141919
Програми можна переглянути на сайті www.holy-land.com.ua
Настоятель Свято-Покровської парафії священик Димитрий
Паломницькі подорожі 2016
Аватара пользователя
Паломницька подорож до Албанії та Македонії

з 25 квітня по 3 травня 2017 р. Б.
за маршрутом: Мукачеве – Орадя – Бєлград – Скоп'є – Струга – Поградець – Ельбасан – Ляч – Дуррес – Тірана – Арденіца – Берат – Поградець – Охрид – Тімішоара – Берегове – Мукачеве

Перший день Мукачеве – Орадя
Збір групи об 11:00 біля автобусу на парковці поряд із Залізничним вокзалом м. Мукачеве. 12:00 виїзд на кордон. Проходження українсько-румунського кордону.
Переїзд у м. Орядя. Вечірня прогулянка історичною частиною міста. Свого часу воно було другим, після Буди, релігійним та культурним центром. Огляд Орадської фортеці, Православного собору, Римо-католицького костелу і Палацу єпископа.
Нічний переїзд у м. Белград.

Паломницькі подорожі 2016

Другий день Белград
Проходження румунсько-сербського кордону. Прибуття до м. Белград.
Оглядова екскурсія м. Белград (з 8:00 до 11:00): Собор свят. Сави Сербського, Соборна церква св. Архангела Михаїла (у якій знаходяться мощі св. князя Стефана Штільяновича 1515 р., частинки мощів свят. Царя Уроша 1355-1371 рр. і св. князя Лазаря 1371-1389 рр.), Церква Різдва Богородиці і каплиця св. Параскеви. Джерело і частинка мощів преп. Параскеви (Петка Сербська).
Вільний час для самостійного огляду міста.
14:00 - виїзд до Македонії. Проходження сербсько-македонського кордону. Переїзд до готелю. Поселення. Ночівля.

Третій день Скоп'є – Струга – Поградець
Сніданок у готелі. Виселення з готелю. Виїзд.
Відвідування музею Матері Терези у м. Скоп'є. Його місцерозташування вибране недаремно. Саме тут раніше знаходився католицький костел «Святішого Серца Ісуса», в якому охрестили Матір Терезу та де вона прийняла перше причастя. Наразі в цьому музеї зібрані її особисті речі, вервички, нагороди та рукописний молитовник. Щорічно музей приймає до десяти тисяч відвідувачів.
Огляд жіночого монастиря у м. Марков (10 км від Скоп'є). Комплекс монастиря складається з церкви св. Димитрія Солунського, трапезних та монаших келій. Церква св. Димитрія Солунського булла побудована у 1345 р. Пізніше її було реконструйовано королем Марко (на честь якого названий монастир). У 1376 р. церква була розписана фресками, які збереглися до сьогодні, як і оригінальний церковний іконостас.
Переїзд у м. Струга, яке є другим найбільшим містом на узбережжі Охридського озера. Відвідування церкви Пресвятої Богородиці у с. Калишта, в якій зберігається образ Богородиці, відомий як Чорна Богоматір. Ікона володіє цілющою силою. У дворі церкви знаходиться чудодійне джерело св. Петра і Павла. Огляд печерних церков св. Афанасія та св. Архангела Михаїла у с. Радожда.
Виїзд до Албанії. Проходження македонсько-албанського кордону. Переїзд в м. Поградець, яке розташоване на березі Охридського озера. Поселення у готель. Ночівля.

Паломницькі подорожі 2016

Четвертий день Ельбасан – Ляч – Дуррес
Сніданок у готелі. Виселення з готелю. Виїзд.
Переїзд у м. Ельбасан. Відвідування церкви Пресвятої Діви Марії. Особливо цікавим є її внутрішнє оздоблення: іконостас виготовлений місцевими майстрами різьби по дереву, а ікони – роботи Миколи Онуфрі.
Переїзд у м. Ляч. Огляд чудотворного місця в горах, яке відоме з IV ст. н. е. й пов’язане з іменами святих Василія та Антонія. Гора, де зараз розташований монастир св. Антонія є місцем паломництва як католиків, так і православних, а також, як не дивно, мусульман. Збереглася печера, в якій зупинявся для того, щоб помолитися св. Василій та де збереглися відбитки його голови та рук.
Переїзд у м. Дуррес. Поселення у готель на березі моря. Ночівля.

П’ятий день Дуррес – Тірана – Арденіца
Сніданок у готелі. Виїзд.
Переїзд до монастиря св. Власія (неподалік м. Дуррес). Ця давня святиня була зруйнована під час політичних подій у 1967 р, окрім того, в повній таємниці від місцевого населення, яке намагалося врятувати монастир. Але і після цієї події віряни продовжували відвідувати це місце, яке відоме безліччю чудес та зцілень. Можлива літургія.
Переїзд до м. Тірана – столиці Албанії. Відвідування Кафедрального собору Воскресіння Христового (відкритий 24 червня 2012 р.)
Екскурсія в монастир Арденіца. Він був збудований у 1281 р. за наказом Візантійського імператора Андріоніка ІІ Палеолога. Монастир знаний й тим, що у 1452 р. тут вінчався Скандерберг – національний герой Албанії.
Повернення у готель. Ночівля.

Шостий день Берат – Поградець
Сніданок у готелі. Виселення з готелю. Виїзд.
Переїзд в м. Берат. Оглядова екскурсія містом з відвідуванням фортеці та музею Онуфрі. Берат - «2400-літнє місто-музей». У фортеці міста можна побачити візантійські церкви з унікальними настінними розписами та цінними іконами. У соборі Діви Марії розташований Національний Іконографічний музей, в якому зібрана колекція робіт відомого іконописця Онуфрі. Підйом на гору, де розташована церква св. Михайла. Поруч з нею збереглася печера, в якій молилися перші християни у I-II ст. н. е.
Переїзд в м. Поградець. Поселення у готель. Ночівля.

Паломницькі подорожі 2016

Сьомий день Охрид
Сніданок у готелі. Виселення з готелю. Виїзд.
Переїзд у Македонію. Проходження албансько-макдонського кордону. Відвідування монастиря св. Наума, що був заснований самим святим у IX ст. В церкві при монастирі знаходиться могила св. Наума.
Переїзд у м. Охрид, або, як його ще називають, «Балканський Єрусалим». Відвідування церкви св. Софії, де збереглися фрески 11 ст., храму св. Климента, церкви Богородиці Перівлептос та церкви св. Пантелеймона.
Нічний переїзд до Румунії через територію Сербії. Проходження македонсько-сербського та сербсько-румунського кордонів.

Восьмий день Тімішоара
Приїзд у м. Тімішоара. Оглядова екскурсія: храм Трьох Святителів, в якому зберігаються мощі св. Йосипа; Іонівський жіночий монастир; православний Кафедральний собор; Римо-католицький Кафедральний собор; Оперна площа, Замок Хунадів; Старий Бастіон.
Виїзд до України. Проходження румунсько-українського кордону. Переїзд у м. Мукачеве. Поселення у готель. Ночівля.

Дев'ятий день Мукачеве
Виселення з готелю. Від'їзд додому. Факультативно - оглядова екскурсія містом або до термальних джерел (Берегово або Косино).

Орієнтовна вартість подорожі - 295 EU

У ЗАЗНАЧЕНУ ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ
• проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
• проживання в готелях 3*- 4* зі сніданками;
• екскурсійне обслуговування згідно програми;
• медичне страхування (100 грн особам до 60 р);
• супровід керівника групи та священика.

ВАРТІСТЬ НЕ ВКЛЮЧАЄ
• платні входи, трансфер від г. Лач до монастиря св. Антонія, чайові гідові – загалом 25 EU;
• відкриття Румунської візи, що не потребує доплат за послуги Візового центру чи надання біометричних даних (40 $);
• будь-які інші особисті витрати.

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ РУМУНСЬКОЇ ВІЗИ
• оригінал закордонного паспорту, дійсний щонайменше 3 місяці після запланованої дати повернення;
• ксерокопія закордонного паспорту (1 сторінка та всі сторінки з відмітками)
• ксерокопія українського паспорту (1,2 та 11 сторінки);
• 2 фотокартки розміром 3 Х 4, зроблені нещодавно;
• довідка з місця роботи/навчання;
• довідка про доходи за останнє півріччя.

За довідками звертатись до Свято-Покровської парафії
08154, Київська область, Києво-Святошинський район,
м. Боярка, вул. Білогородська, 11Б
Тел.: (045 98) 47 671, (044) 406 35 90, (098) 414 19 19.
Е-maill: hram-pokrova@ukr.пеt
Сайт: http://www.hram-pokrova.kiev.ua
3-001.JPG
(68.78 КБ) Скачиваний: 0
2-001.jpg
(54.12 КБ) Скачиваний: 0
1-001.jpg
(57.29 КБ) Скачиваний: 0
Настоятель Свято-Покровської парафії священик Димитрий
:):D:-D;):P:hmm::offense::(:cry::?:shy::oops::cool_men::cool_women::fever::medicine::|:kiss::love_kiss::love_eye::roz::key::silence::sleep2::!::?::arrow::idea::target::offtop::rok::n1::evil::ghost::earth::auto::trio::love::ket::ded_moroz::elka:

Гостевая авторизация!

Введите в ниже доступное поле своё имя или никнейм которое отобразится в сообщении.

Также, обратите внимание - все гостевые сообщения проходят премодерацию!